RESOLUX s.r.o. RESOLUX s.r.o.

tel.: +420 558 989 870
fax.: +420 558 989 870
email: resolux@net.tvtrinec.cz

O naší společnosti

Firma RESOLUX s.r.o. s původním názvem Muroň LUMEN byla založena v roce 1991 se zaměřením na obchodování se světelnými zdroji a svítidly. I přesto, že jsme do podnikáni vstoupili jako nezkušení nováčci a bez jakéhokoliv kapitálu, jsme se díky pracovitosti naších zaměstnanců během několika let dostali do podvědomí široké odborné veřejnosti.

Jako úspěch lze považovat fakt, že v roce 2005 byla společnost RESOLUX s.r.o. zařazena mezi 100 firem s označením "Štika českého byznysu" každoročně vyhlašovaným prestižním ekonomickým časopisem PROFIT. Nelze opomenout, že v letech nejlepší "kondice" firmy , to je v r. 1997-2005 měla naše společnost několik dalších poboček v České i ve Slovenské republice.

S odstupem času je třeba připomenout, že významným způsobem na propagaci firmy přispěla několikaletá účast na veletrhu AMPER v roli vystavovatele. Zde jsme prezentovali výrobky několika výrobců, především z Polska, např. firmy ELGO, HELIOS, ES SYSTEM apod. Jako další naše významné obchodní partnery můžeme označit výrobce světelných zdrojů TESLA a OSRAM.

V roce 2006 po zralé úvaze jsme se rozhodli odprodat obchodní aktivity společnosti ELEKTRAM /dnes SONEPAR spol. s r.o./. V dalších pěti letech se firma RESOLUX s.r.o. zabývala pouze výrobou a kompletaci svítidel programu R-Lighting a elektroinstalačními pracemi.
V součastnosti, po uplynutí konkurenční doložky společnost RESOLUX obnovila svou činnost avšak v omezeném objemu.

Muroň Ladislav
jednatel společnosti RESOLUX s.r.o.

Certifikáty a ocenění:

Certifikát RESOLUX, s.r.o. - spolehlivá firma Certifikát RESOLUX, s.r.o. - doporučuje InfoDnes.cz


ÚVOD  I   O SPOLEČNOSTI  I   KONTAKT  I   PRODUKTY  I   SLUŽBY